Socialinė atsakomybė

Ne paslaptis, kad Lietuvos regionuose sukurti funkcionuojantį verslą yra iššūkis. Džiaugiamės, kad tiek metų sugebame išlaikyti darbo vietas regiono darbuotojams. Būtent dėl šios savo iniciatyvos dar 2015 m. Pakruojo rajono savivaldybės meras apdovanojo mūsų įmonę už verslo plėtrą kaimo vietovėje, o 2017 m. Šiaulių teritorinė darbo birža įteikė padėkos raštą už naujų darbo vietų kūrimą didžiausio nedarbo teritorijoje.

Be socialinės atsakomybės savo žmonių atžvilgiu, bendrovė skiria daug dėmesio ir savo veiklos CO2 pėdsakui mažinti:

  • Patalpų ir buitinio vandens šildymui atsisakyta gamtinių dujų. Dujiniai katilai palikti rezerve, o šilumos gamybai naudojami modernūs medžio skiedromis kūrenami vandens šildymo katilai.
  • Didelę dalį veikloje naudojamos elektros energijos generuoja dvi ant pastatų stogų veikiančios saulės elektrinės, kurių veikimo principas primena, kad Žeimelio apylinkėse gyvenęs ir dirbęs fizikas-chemikas Teodoras Grothusas (1785 – 1822) pirmasis pasaulyje pristatė elektrolizės teoriją ir davė fotechemijos pagrindus.

Jei tik yra galimybė, prisidedame savo turimais ištekliais ir prie vietinių bendruomenės iniciatyvų – jau kelis metus remiame Žiemgalos muziejaus organizuojamus dailės plenerus suteikdami apgyvendinimą plenero dalyviams.

lt_LTLietuvių kalba