Apie mus

UAB „Žeimelio trikotažas“ yra lietuviško kapitalo įmonė, teikianti trikotažinių medžiagų mezgimo, rūbų siuvimo, apgyvendinimo ir sandėliavimo bei logistikos paslaugas Lietuvos šiaurėje esančiame Žeimelio miestelyje.

Mūsų veiklos istorija trumpa, bet tikimės, kad ji puikiai papildys Žeimelio, skaičiuojančio jau daugiau nei 520 metų, istoriją savais faktais ir epizodais.

Sprendimą pradėti trikotažo mezgimo ir siuvimo gamybą didele dalimi lėmė istorinės miestelio sąsajos su technika. Nuo 1926 metų Žeimelyje veikusi Žemės ūkio mokykla davė kraštui nesuskaičiuojamą kiekį mechanizatorių, kombainininkų, vairuotojų, daugelį vietinių gyventojų išmokė šaltkalvystės, metalų virinimo ir kitų ūkyje reikalingų darbų įgūdžių. Tad dairantis vietos iš Švedijos į Lietuvą perkeliamam trikotažo mezgimo fabrikui, Žeimelis turėjo daug pranašumų – galėjo pasiūlyti motyvuotus ir nagingus mechanikus, kitų profesijų darbuotojus. Be to, kad ir nutolęs nuo didelių miestų, gali pasiūlyti puikią infrastruktūrą – gamtinės dujos, vandentiekis, kanalizacija, internetas. O dar ir vaikų darželis, gimnazija, Šiaulių „Aušros“ muziejaus filialas ir… katalikų bei liuteronų maldos namai.

Pradėjusi veiklą 700 m2 ploto iš žemės ūkio bendrovės išsinuomotose patalpose, šiuo metu bendrovė sparčiai kuriasi buvusios Žeimelio technologijų ir paslaugų mokyklos patalpose, kurios yra bent dešimt kartų erdvesnės. Nuomos sutartis leidžia bent 10 metų čia vykdyti gamybinę ir kitą veiklą.

Pertvarkius moksleivių praktikos darbų mokymui statytus pastatus, sparčiai plečiasi mezgykla, sandėliuojamos žaliavos. Buvusieji mokomieji kabinetai virto pakankamai modernia siuvykla, dalis patalpų pritaikomos prekybai tiek pačiame Žeimelyje, tiek kitose bendrovėse gaminta produkcija. Daugiau nei 50 darbuotojų turi puikiai įrengtas darbo vietas, poilsio ir valgymo zonas, išpuoselėtą aplinką. Tiek dirbantiems Žeimelyje, tiek keliaujantiems pro šalį galime pasiūlyti apsigyventi renovuotame ir apgyvendinimui pritaikytame buvusiame studentų bendrabutyje.

Žeimelio trikotažas dar nepateikė super naujų technologinių sprendimų rūbų pramonei, bet tie, kurie dėvi čia gamintus Thermowave, Craft, Swix, Ulvang ar kitais pasaulyje populiariais ir žinomais prekiniais ženklais pažymėtus gaminius, jaučia, kad jie pagaminti atsakingų, savo darbą mylinčių ir išmanančių žmonių.

lt_LTLietuvių kalba