Paslaugos

Trikotažinių medžiagų mezgimas apvaliomis mašinomis

Per penkmetį nuo įsikūrimo bendrovė išsinuomavo arba nusipirko apie 30 įvairaus tipo apvalių mezgimo mašinų, kuriomis Lietuvos ir Latvijos užsakovams mezga medžiagas. Bendrovės pastangos skirtos padėti prekiniams ženklams, dizaineriams ir gamintojams išvystyti inovatyvias medžiagas. Šiuo metu dirba 30 ir 26 colių diametro, 18, 20, 24 ir 28 mezgimo klasės apvalaus mezgimo mašinos mezgančios lygiuoju skersiniu, lastikiniu, interlokiniu, žakardiniu ir išvestiniais iš jų pynimais. Priklausomai nuo užsakovo poreikių parenkamas pynimas, mezgimo raštas bei žaliavos. Gamyboje naudojami merino vilnos, medvilnės, kanapės, įvairių viskozių ar poliesterinių pluoštų pagrindu pagaminti verpalai, poliesteriniai ir polipropileniniai daugiagijai tekstūruoti siūlai. Po mezgimo medžiagos išvežamos į dažymo ir taurinimo vietas, kur po sudėtingo technologinio proceso įgyja galutinę išvaizdą ir savybes.

Lengvų trikotažinių rūbų siuvimas

Nedidelė, apie 30 darbuotojų turinti siuvykla, siuva lengvus trikotažinius rūbus žiemos sportui ir laisvalaikiui, dalį gamybos sudaro polo marškinėlių ar T- marškinėlių siuvimas. Kokybė, geri gamybos terminai ir atsakingas požiūris į bet kokį užsakymą suteikia galimybes būti konkurencingiems ir pripažintiems.

Sandėliavimo paslauga

1000 m2 renovuotos patalpos puikiai pritaikytos saugiai sandėliuoti įvarius daiktus.

Turime galimybių tekstilinių medžiagų ir priedų bei panašaus pobūdžio prekių sandėliavimui ar priežiūrai.

Apgyvendinimo paslauga

Puikiai sutvarkytas gyvenamasis korpusas,kuriame anksčiau gyveno žemės ūkio mokyklos mokiniai, naudojamas darbuotojų iš kitų vietovių ir svečių apgivendinimui.

Iš viso galime pasiūlyti 48 lovas. 

Pirmame aukšte yra keturi kambariai, kur gali gyventi po 4 ar 5 žmones. Šiuose kambariuose yra kaldros, pagalvės, rankšluosčiai ir patalynės užvalkalai, tualetai, dušai.

Antrame ir trečiame aukštuose yra keturviečiai arba penkiaviečiai kambariai su tuoletais. Šie kambariai dušo neturi – galima naudotis bendru dušu pirmame aukšte. Šiuose kambariuose yra kaldros ir pagalvės, užvalkalų bei rankšluosčių nėra.

Pirmame aukšte taip pat yra įrengta bendro naudojimo virtuvėlė.

Firminė išparduotuvė

Firminėje Žeimelio trikotažo išparduotuvėje galite rasti įvairių trikotažinių ir ne tik gaminių visai šeimai. Moterims siūlome platų suknelių, palaidinių, kelnių, apatinių rūbų asortimentą pagal vasaros ar žiemos sezonus. Vyrams galime pasiūlyti ne tik trikotažinių apatinių, antro sluoksnio rūbų, bet ir marškinių, kostiumų, kelnių. Vaikučiams siūlome puikius gaminius iš vilnos, medvilnės.

Daugiau skaitykite

lt_LTLietuvių kalba